InfoKatowice.pl poszukuje:

Specjalistów ds. sprzedaży powierzchni reklamowych.

Miejsce pracy: Katowice
Czas pracy: 6-8h od poniedziałku do piątku

Opis stanowiska:

– sprzedaż powierzchni reklamowych w InfoKatowice.pl
– pozyskiwanie nowych Klientów
– obsługa oraz budowanie trwałych relacji z Klientami
– współtworzenie oferty reklamowej serwisu
– reagowanie na potrzeby Klienta
– samodzielność w realizacji powierzonych zadań
– realizacja planu sprzedaży
–  raportowanie wyników sprzedaży

Wymagania:

– wykształcenie przynajmniej średnie
– nastawienie na wyniki
– komunikatywność
– umiejętność pozyskiwania Klientów i prowadzenia rozmów handlowych
– umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy:

– pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
– etat po okresie próbnym (2 miesiące – umowa o dzieło)
– motywacyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników sprzedaży
– możliwość rozwoju zawodowego
– niezbędne narzędzia do pracy

CV oraz list motywacyjny należy przesłać na adres a.maciaszczyk@infokatowice.pl

Gorące tematy

css.php
Ładowanie